מכתבי הערכה

 
קורסים עיסקיים
 
 
 
אורגל סוכנות ביטוח
 
במסגרת תפקידי כבעלים ומנכ"ל באורגל סוכנות לביטוח, אני אמון על הובלת הארגון, לצמיחתו וליצירת משמעות לעובדים בסוכנות....
הייעוץ הארגוני שניתן על ידי אילה בתהליכים הארגוניים באורגל הכיל לאורך כל הדרך כלים פרקטיים ומודלים יישומיים שיצרו שדרה ניהולית עצמאית, לומדת ויוזמת...
 
 
 
 
 
עיריית חיפה
 
שמי חנה שרודק ראשי עיריית חיפה למעמד האישה ויו"ר מועצת נשים ברשות המקומית.
אני ממליצה על גב' אילה פינקוייס בחום רב כמומחית באימון ופיתוח אישי וארגוני של מנהלים.
 
 
 
 
 
אורגל סוכנות ביטוח
 
במסגרת תפקידי כסמנכ"ל באורגל סוכנות לביטוח, אני אחראית על ניהול הארגון בפועל. במסגרת תפקידי, אני אמונה על שיווק ומכירות הארגון, ניהול מקצועי וחיתום איכותי של לקוחות הארגון, ניהול מנהלי הביניים בארגון ופיתוח עסקי בשילוה עם מנכ"ל הארגון.
 
 
 
 
 
RCI Israel
 
ברצוננו להודות לכן על סדנת אימון למכירות - coaching שערכתן בחברתנו לכ-30 אנשי מכירות מ- 15.1.05 ועד 16.3.05
 
 
 
 
 
אורגל סוכנות ביטוח
 
במסגרת תפקידי כמנהלת משאבי אנוש באורגל סוכנות לביטוח, אני אחראית על הפיתוח הארגוני והישי בארגון. במסגרת תפקידי, אני אמונה על גיוס והשמת עובדים בארגון, ליווי והעלאת הפריון שלהם. בנוסף, הובלת תהליכים והטמעתם ברמה הכלל ארגונית.
 
 
 
 
 
עיריית חיפה
 
הנני לאשר בזאת כי מערכת שירותי הרווחה, בעיריית חיפה קיימה בשנת 2011 קורס עתודה ניהולית בן 56 שעות, לעובדי האגף שאותרו ונמצאו מתאימים לתפקידי ניהול.
 
 
 
 
 
מעוף
 
במסגרת תפקידי כמאבחן בתכנית הייעוץ של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים של משרד הכלכלה (וקודם לכן של משרד התמ"ת), מטעם חברת טקט-נדס יעוץ וניהול בע"מ כמפעילת תכנית הייעוץ בשנים 2011 עד 2014 הייתי אחראית על הפעלת יועצים עסקיים באיזור חיפה.
 
 
 
 
 
סדנת אימון לאנשי מכירות
 
ברצוני להודות לך מקרב לב על הקורס שעברתי בהדרכתך (סדנת אימון לאנשי מכירות) אני מתנצל שהתודה באה באיחור למרות שכעת בפרספקטיבה לאחור אני יכול לאמר בוודאות שהקורס שעברתי אצלך תרם לי בצורה משמעותית הן בחיים האישיים והן בעבודה.

 
 
 
 
 
האוניברסיטה העברית
 
ברצוננו להודות לכן מקרב לב על העברת סדנא למדריכי החוג לרפואת המשפחה.
 
 
 
 
 
הסתדרות המורים בישראל
 
הגב' אילה פינקוייס, יועצת ארגונית, בעלת תואר שני, מרצה במסגרת בית הספר המרכזי להשתלמות מורים מזה חמש שנים.
 
 
 
 
 
בית ספר לאה גולדברג
 
אני דיתי פרוור מנהלת בראשית דרכי בבית ספר צומח - בתחילת שנה"ל תשע"ב חשתי צורך בעזרה למקד את מטרותי כדי להוביל את הצוות ואת התרבות הארגונית בבית הספר.
 
 
 
 
 
אדית דיטה דניאל
 
כשנפגשתי איתך בפעם הראשונה, ידעתי שקיבלתי אישור מלא מאלוקים לקיומם של מלאכי אדם על פני האדמה. את היא זאת שנתנה לי את האישור הזה מלמעלה שאלוהים תמיד אוהב אותי ומעניק לי הזדמנות שנייה וחד פעמית דרך הדרכה של מלאך אישה לשנות את פני חיי לטובה.
 
 
 
 
 
הסתדרות המורים בישראל
 
הנני לאשר בזאת כי מזה כשלוש שנים בבית הספר המרכזי להשתלמויות מורים של הסתדרות המורים התקיים קורס "המורה כמאמן להצלחת תלמידיו" - קואוצ'ינג חינוכי.