tempFileForShare_20210909-193723
 

מייסדת ומנהלת החברה

 
 
 

אילה פינקוייס

 

מייסדת החברה

 
 
אהבתי ותשוקתי הגדולה לתחום האימון נולדה מאהבת הזולת והרצון לתת ולסייע לאנשים מסביבי. היא מבוססת על עשייה רבת שנים בתחום כאשר תפקידי הראשון היה כקצינת נפגעים במלחמת שלום הגליל. בהמשך למדתי ניהול כתואר שני ופיתוח ארגוני Post MA , Coaching ו - Master N.L.P .
המומחיות שלי מתבססת על -25 שנות עשייה עסקית בזירה הבינלאומית ו - 15 שנות אימון, ייעוץ ולווי אנשים, בעלי עסקים ומנהלים. שנים בהן זכיתי לפגוש ולעבוד עם מאות מנהלים וצוותים בעולם העסקים בארה”ב, אירופה והמזרח הרחוק וכמובן בישראל.
רצוני העז לסייע לאנשים לחיות חיים של סיפוק ואושר מוביל אותי להתחדשות ולמידה מתמדת של מיטב החוקרים בתחומי המוח וההתנהגות בעולם. מחקרים מדעיים הוכיחו כי יכולת שלנו לתכנת את המוח שלנו כדי להשיג תוצאות מדהימות בחיים אפשרית. רק הסינרגיה בין המיינד לגוף, המוח המחשבה והשפה יאפשרו לנו להפוך חלום למציאות חיה. כדי להוכיח שזו איננה סתם קלישאה צעדתי על 15 מטר גחלים לוחשות אש. (רוצים לקרוא על כך עוד כנסו למדריך הניהול החדשני שכתבתי :"מפת הדרכים לפיצוח אתגרי הניהול בעידן החדש"
שם סיפרתי באריכות את הסיפור שלי).
במרוצת שנות עבודתי כיועצת ארגונית, מאמנת בכירה ו-Master NLP פיתחתי את שיטת S.S.P שהוכחה כהצלחה: - Scientific Spiritual Productivity. היא מבוססת על ניסיון עשיר, מחקרי שטח ולמידה רבת שנים. שיטה זו מתאימה לביצוע כל שינוי שתרצה לבצע בחיים, עוזרת לקבל החלטות, לבצען, שומרת עליך במסלול ההצלחה ומאפשרת לך לעשות את הדברים נכון כדי להגיע לבסוף לתוצאות הרצויות לך.

 
 
SSP
 
תמונה1
 

Scientific - מדעי

 
הגישה מבוססת על מחקרים מתקדמים בתחום מדעי המוח וההתנהגות והפיזיקה הקוונטית.
הפיזיקה הקוונטית מובילה מהפכה בתפיסת חלקיקי החומר (האטום, הפוטון), גוף האדם, המוח והנפש שלנו.
הפיזיקה הקוונטית נקראת גם "המדע החדש" The New Science - ומשלבת בין רוח לחומר, בין תדרים ואנרגיות למציאות היומיומית של כל אחד ואחת מאתנו. המושג "מדעי" מייצג תפיסות חדשניות הנשענות על מחקרים מדעיים, מעל 8,500 סריקות מוח בשיטת FMRI המוכיחות מעל לכל ספק כי המוח שלנו מורכב ממעגלים חשמליים הנוצרים כתוצאה ממחשבות, שפה ותודעה, וכי הוא יכול להשתנות באמצעות כלים נרכשים.
לתפיסה זו מתווספת הפיזיקה הקוונטית כפי שציינתי קודם, אשר תופסת תאוצה בהחלפת הפיזיקה הניוטונית ומביאה עמה תובנות מדעיות פורצות דרך. היא גורסת כי כלל החומרים, כולל גוף האדם ואיבריו, הם מצבור של אנרגיות ותדרים שאותם
ניתן למדוד במכשירים מתקדמים ביותר. איננו יכולים להתעלם יותר מהעובדה שהאדם הוא ישות מורכבת אשר "רב השלם מסך חלקיו".
לא רק זאת, אנו יודעים כהוכחה מדעית שהתודעה שלנו מחולקת לשניים: מודע ותת מודע, וכדי לנהל עובדים חייבים להבין את נפש האדם ומניעיו ברמה הוליסטית גבוהה יותר מהרגיל.
 

Spiritual - רוחנית

 
כל עובד מביא עמו את האנרגיות שלו (אשר, כאמור, גם זה הוכח מדעית), מחשבות של אנשים יכולות להיות ורבליות (מובעות בקול רם) או פנימיות. הן יכולות לבוא לידי ביטוי בשפה ותקשורת מילולית ופארא-מילולית - שפת גוף וכדומה. כל אלו יוצרים תדר שאנו מכנים בסלנג "וייב" ו"אטיטיוד" . לתדרים יש השפעה עלינו (בראש ובראשונה) ועל כל מי שבא עימנו באינטראקציה במעגלים השונים בחיינו ובעבודה.
מסתבר כי המחשבות ותדרי האנרגיה שלהם מקודדים בתת המודע שלנו כ"תכנה אוטומטית" שמפעילה אותנו ב 95% מחיינו ורק 5% מהתנהלותנו הם תוצאה של מחשבה רציונלית.

 

Productivity - יצרנות, פריון

 
כדי שאדם יתפקד במיטבו הוא זקוק לתנאים אופטימליים: אין הכוונה לסביבת עבודה בלבד אלא גם למנהלים ומנהיגים אשר יודעים ומבינים לא רק את רזי הניהול אלא את ההשלכות של התנהלותם על הלכי הרוח ונפש האדם, מה מניע אותה ומה מאפשר לה לתפקד במיטבה. הגישה ההוליסטית אינה דורשת ממנהלים להיות פסיכולוגים או פסיכיאטרים, אלא להבין שנפש האדם מורכבת ולכל גירוי יש תגובה. התגובה איננה מסתכמת רק בתנועה כזו או אחרת אלא במשהו הרבה יותר עמוק ומורכב.